Vážení klienti, pokud u sebe pozorujete známky respiračního nebo chřipkového onemocnění, prosíme, abyste se přeobjednali. Je totiž velmi snadné poslat celé naše zařízení do karantény, a to si nikdo z nás nepřeje. Děkujeme za pochopení!

Doporučení pro veřejnost pro období karantény naleznete zde: Pro veřejnost , pro zdravotníky zde: Pro zdravotníky.

Rozhovor A. Suchého pro časopis Týden o vlivu mobilních telefonů najdete zde. Článek o gender problematice naleznete tady.

Bojíte se létat? S přáteli jsme pro vás vyvinuli mobilní aplikaci Hlavně v klidu pro Android i Apple, která vám pomůže strachy a fobie překonat! http://cz.keepcalmapps.com/

Náš tým

PhDr. Adam Suchý (nar. 1974),

klinický psycholog, psychoterapeut a soudní znalec. Absolvoval Univerzitu Palackého v Olomouci, nejprve obor žurnalistika (1998), později obor psychologie (2003). Základní klinické zkušenost získal ve Fakultní nemocnici v Olomouci (Oddělení klinické psychologie a Psychiatrická klinika – později na pozici vedoucího psychologa).

V roce 2006 složil specializační zkoušku (I. atestaci) z klinické psychologie, v roce 2008 ukončil pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik diplomem Gestalt psychoterapeuta (Institut Dialog), následně získal funkční specializaci (II. atestaci) v systematické psychoterapii. V Institutu Dialog nyní působí jako trenér a supervizor. V tomtéž roce byl jmenován soudním znalcem (obor zdravotnictví, odvětví psychiatrie se specializací na klinickou psychologii).

V rámci svého vzdělání absolvoval řadu kurzů – certifikovaný diagnostický kurz MMPI-2, akreditované supervizí a výukové semináře v Rorschachovské metodě, výcvikový program Ericksonovské hypnoterapie, klinickou neuropsychologii, diferenciální diagnostiku dospělých atd.    

Je členem výboru a odborné rady České společnosti pro Gestalt terapii, Asociace klinických psychologů, Obce spisovatelů ČR a poradcem Ligy otevřených mužů (LOM). Více než 15 let publikuje v populárních i odborných časopisech, je autorem knihy „Mediální zlo – mýty a realita" (Triton, 2007). 

Jeho domovským projektem je AM Gestalt, který nabízí v České republice ojedinělou psychologickou péči zaměřenou na zdravotníky s exponovanými a náročnými specializacemi, jakož i týmovou supervizi ve zdravotnických zařízeních.  

 

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 608 390 634
E-mail: psycholog@adamsuchy.cz

 

                             

Mgr. Martin Plotz (nar. 1977),

klinický psycholog a psychoterapeut. Na Univerzitě Palackého v Olomouci vystudoval obor psychologie (2004). Základní klinické zkušenosti získal v Psychiatrické léčebně v Kroměříži, kde působí doposud (na Oddělení klinické psychologie). Zabýval se především léčbou závislostí, neurotických a psychotických onemocnění (diagnostikou, individuální a skupinovou psychoterapií).

V roce 2008 složil specializační zkoušku z klinické psychologie (atestaci). V roce 2011 absolvoval pětiletý akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Institut Dialog), který ukončil zkouškou a získáním diplomu Gestalt terapeuta (2013). Následně získal funkční specializaci (II. atestaci) v systematické psychoterapii. 

V rámci svého vzdělávání absolvoval řadu kurzů - certifikovaný kurz v Rorschachově metodě, kurz terapie sexuálních dysfunkcí, kurz hypnoterapie, certifikovaný kurz Wechslerových inteligenčních škál pro dospělé atd.

Je v oficiálním seznamu hypnoterapeutů ČR s osvědčením sekce pro hypnózu České psychoterapeutické společnosti. Dále je členem České společnosti pro Gestalt terapii („Czech Society for Gestalt Therapy" - CSGT) a členem AKP (Asociace klinických psychologů).

 

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 775 665 388
E-mail: mplotz-psycholog@seznam.cz

 

Mgr. Marta Kocvrlichová (nar. 1974),

Klinická psycholožka, v roce 2004 absolvovala studium psychologie na FF UP Olomouc. Základní klinické zkušenosti získala v Psychiatrické léčebně Kroměříž, oddělení klinické psychologie a ve Fakultní nemocnici Olomouc na psychoterapeutickém oddělení psychiatrické kliniky.

V roce 2007 složila specializační zkoušku z klinické psychologie (I. atestace). Od roku 2006 se vzdělává v analytické psychologii v rámci České společnosti pro analytickou psychologii. Absolvovala řadu krátkodobějších vzdělávacích kursů (certifikovaný diagnostický kurs MMPI – 2, kurz Rodinného poradenství pro drogové pracovníky, kurz hypnózy, supervizní a výukové semináře v Rorschachově metodě, řadu seminářů KIP a další).

Je autorkou knihy Vina (Triton 2005). Od roku 2005 se aktivně věnuje lektorování a vzdělávání dospělých především v oblasti zdravotnictví a sociální práce. Vede seberozvojové programy.

 

Kontaktní údaje:
Telefon: +420 603 748 349
E-mail: Marta.Kocvrlichova@gmail.com